« سال نو مبارک | صفحه‌ی اصلی | داروینیسم تنیده در تار و پودم »

March 29, 2009

فرودین

فروردين بی‌صدا به پيش می‌رود. یک‌هو من می‌مانم و بهاری که پشت یک سوم نشسته‌است و منی که يک ماه از دلخوشی شش ماهه‌ام را از دست داده‌ام. تمام روزهای من به شمردن می‌گذرند، یک ماه مانده تا بهار، بیست روز به عيد، یک هفته تا نوروز، سه روز از عید گذشته، یک ماه و نیم به آخر بهار، ده روز از تابستان رفته، وسط مرداد لعنتی، اول شهریور و یک ماه از تابستان مانده ... و روزهای آخر شهریور و تابستان که نفسم به شماره می‌افتد که باز من ماندم و شش ماه تاریکی و بی‌خورشیدی و آدم‌هايی که نمی‌فهمند من بی‌خورشيد می‌ميرم.

پ.ن. قرار نبود پابلیش شود این متن. لعنت به هرچه اشتباه. حالا هم دیگر فایده ندارد. رفته و در گوگل ریدر جا خوش کرده است. مهم نیست. مهم نیست. مهم نیست.

مطالب مرتبط

نظرها

سلام
من يكي از اون سه تا دختر رو كه تو پارك عكس گرفتن رو ميشناسم
!!!!!!!!!!!!!
------------------
من هیچ کدومشون رو نمی شناسم. عکس رو چهار سال پیش از اورکات برداشتم

نوروزتون مبارك اينو ميگن هفت سين كاملا ايراني. من به امان اومدم از اين آدرس سايتي كه همش با باز كردن وبلاگتون مياد moozeec...همچنين چيزي
نميدونم ويروسه ياچيز ديگري ول كن هم نيست.
--------------
ممنون سال نوی شما هم مبارک. والا من خودم هم نمی دونم چیه. داریوش داره روش کار می کنه. ایشالا درست میشه

باز کامنت منو نگرفتی که در لیلی نامه گذاشتم. عیبی نداره. ولی آخه من چه هیزم تری به کامنتدونی تو فروختم؟!!!
-------
واقعا؟ :))

ساغر من هم دقیقا همین شمارش رو دایم میکنم. فقط بهار و تابستون من 4 ماهه و الان که همه جا بهاریه الا این جهنم ما که هنوز پر برفه، عجیب بیطاقت شدم.

سلام ساغر جان بار اولی است که وبلاگتون رو میخونم خصوصا تمام عکسهای مخمل رو دیدم خیلی ناز و ملوس است منم دو تا گربه دارم اسم گربه مادر که 11 سالش است دو شه است و گربه پسر که پسرش هست فلفلی است من عاشق حیوانات هستم ولی گربه هام خیلی از اونایی نیستند که به من بچسبند ولی جدیدا دو شه پس از یک غیبت چهار روزه وقتی خونه رسید حال بدی داشت من و همسرم کلی باهاش مهربون بودیم و پرستاریشو کردیم حالا کم کم داره به من نزدیک میشه میاد رو زانوم میشسنه و میخواد که من نازش کنم و و و وبلاگ خیلی نازی دارید موفق و سلامت باشید تا بعد
ماری

نظر بدهيد

(نظر شما پس از تأييد منتشر خواهد شد. نيازی به دوباره فرستادن نظر نيست.)